Aktuellt

Smarrig socker och glutenfri kokbok

Nu kan du beställa Leva Sockerfri kokbok för Sockerberoende!

Boken innehåller många smarriga recept som inspirerar till en enkelhet i matlagningen.

Kokboken kostar 189:- ink. moms och frakt inom Sverige. Du beställer den via formuläret nedan. Kokboken kommer med posten till den adress du anger. Du betalar kokboken i förskott via Swish. Har du inte swish så maila oss så kan vi maila en faktura och skicka boken när den är betald.

Swishnummer: 123 214 54 80

Vi använder cookies för att höja användarens upplevelse på sockerskolan.se. Fortsätter du att använda vår sida godkänner du användandet av cookies. Läs mer här

Dina cookie-inställningar för denna webbplats är satt till ”tillåt cookies” för att ge dig den bästa upplevelsen. Om du fortsätter använda webbplatsen utan att ändra dina inställningar för cookies eller om du klickar ”Godkänn” nedan så samtycker du till detta.

Stäng